Nagrody

Cieszymy się, gdy efekty naszej pracy zdobywają uznanie naszych klientów i współpracujących z nami partnerów. Wierzymy, że każde wyróżnienie, które otrzymaliśmy, jest dowodem rosnącego wobec nas zaufania.

Jesteśmy dumni, że marcu 2018 r. gazeta „Puls Biznesu” przyznała MMI Sp. z o.o. nagrodę Gazela Biznesu za zajęcie pierwszego miejsca w województwie pomorskim w zakresie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

Ponadto koncern IVECO w maju 2018 r. wyróżnił MMI wpisem na listę rekomendowanych producentów o nazwie BUSMASTER, uzasadniając przyznanie wyróżnienia jakością wykonywanych przez nas produktów.

W październiku 2018 r. MMI została z kolei finalistą i otrzymała wyróżnienie w Konkursie o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy 2018” w kategorii Lider Eksportu dla mikro i małych firm.

Jesienią 2019 r. MMI została laureatem Diamentów Forbesa.

W grudniu 2020 r. MMI kolejny raz otrzymała wyróżnienie w Konkursie o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy” w kategorii Lider Eksportu dla mikro i małych przedsiębiorstw.

Każdą nagrodę i wyróżnienie przyjmujemy z wdzięcznością. Traktujemy je jako potwierdzenie naszych starań na drodze do osiągania coraz wyższych standardów jakości.


CERTYFIKAT ISO 9001:2015

 
Loga EU