MMI Sp. z o.o.
76-251, Zbyszewo
Zbyszewo 2

NIP: 839 317 10 78
KRS 0000449641

Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

 

Zarząd

Prezes zarządu
Stanisław Zdrojewski
e-mail: s.zdrojewski@mmi-bus.pl

 

Dział Handlowy

Dyrektor Handlowy
Tomasz Saj
tel:  +48 502 436 931
e-mail:  t.saj@mmi-bus.pl

Regionalny Manager Sprzedaży
Mateusz Bieniasz
tel:  +48 502 436 930
e-mail:  m.bieniasz@mmi-bus.pl

Regionalny Manager Sprzedaży
Tomasz Terefenko
tel:  +48 570 150 167
e-mail:  t.terefenko@mmi-bus.pl

Export Manager
Giovanni Sironi
tel:  +48 508 150 524
e-mail:  g.sironi@mmi-bus.pl

Rynek niemiecki
Krzysztof Syldatk
tel:  +49 (0) 174 6981 323
e-mail:  k.syldatk@mmi-bus.pl

Rynek Włoski
Giancarlo Massari
tel:  +39 333 5388080

 

Serwis

Dyr. Serwisu, Z-ca Dyr. Produkcji
Tomasz Lemka
tel:  +48 534 670 901
e-mail:   t.lemka@mmi-bus.pl

 

Rynek krajowy
Specjalista ds. serwisu
Bartłomiej Dzierżawski
tel:  +48 570 150 127
e-mail:  b.dzierzawski@mmi-bus.pl

Leszek Synowiec
tel:  +48 508 150 629
e-mail:  serwis@mmi-bus.pl

 

Rynek zagraniczny
Specjalista ds. serwisu.
Dawid Sominka
tel:  +48 570 150 168
e-mail:  d.sominka@mmi-bus.pl

 

Części Zamienne

Dział części zamiennych
Rynek krajowy:
tel:  +48 570 150 127
tel:  +48 570 150 186

Rynek zagraniczny
tel: +48 570 150 168
e-mail:  parts@mmi-bus.pl

 

Dział Zakupów

Dyrektor ds. Logistyki i Produkcji
Mariusz Dymiński
tel:  +48 502 526 779
e-mail:  m.dyminski@mmi-bus.pl